Slovenský výber do 18 rokov remizoval s Anglickom

16.11.2011 Celý región

NITRA 16. novembra (WEBNOVINY) - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 18 rokov hrali v stredajšom medzištátnom priateľskom stretnutí s anglickými rovesníkmi nerozhodne 1:1 (0:0).

Zverenci trénera Petra Gergelyho dosiahli s kvalitným súperom veľmi cenný výsledok.

Po bezgólovom prvom dejstve sa na trávniku v Nitre ujali vedenia hostia z Britských ostrovov. V 49. min sa presadil hráč Evertonu Hallam Hope. Mladí Slováci sa v ďalšom priebehu druhého polčasu snažili zmazať nepriaznivý stav, pokusy striedajúceho Michala Faška, Alberta Rusnáka ml. ako aj Róberta Mazáňa však neboli úspešné.

V tretej minúte nadstaveného času sa však dostal k lopte aktívny Albert Rusnák ml. a strela tohto hráča mládežníckej akadémie Manchestru City skončila na radosť slovenských priaznivcov v anglickej sieti - 1:1.

Výsledok - streda:
Slovensko "18" - Anglicko "18" 1:1 (0:0) - hralo sa v Nitre

Góly: 90.+ A. Rusnák ml. - 49. Hope, rozhodovali: Vnuk - Mikulaj, Žákech (všetci SR)
Zostava SR "18": Vozár - Habánek (61. R. Čiernik) , Kucharčík, R. Mazáň, B. Niňaj - Steinhübel, Čéry (46. Faško), Brigant (58. B. Pisár), A. Rusnák ml., Lobotka - Števček (58. F. Molnár)